Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

Пивне обладнання

Пивне обладнання на вигідних умовах

Безкоштовний підбір під клієнта, доставка та повне сервісне обслуговування

Вибір пропонованого устаткування дозволяє оснастити пивні магазини, бари, сезонні точки продажу пива на розлив під ключ. Надаємо гарантію на всі види обладнання. Пропонуємо вигідні ціни. Доставляємо по всій Україні.

Побачити каталог

Саме затребуване обладнання

Ви завжди можете придбати балони СО2 з доставкою, за готівковий і безготівковий розрахунок . Доставка та заправка балонів СО2 В компанії Pegas Україна ( інтернет магазин PEGAS SHOP). Ви завжди можете придбати балони СО2 з доставкою, за готівковий і безготівковий розрахунок. Комплект на 20 сортів для розливав ПЕТ пляшку. Комплектація може бути змінена, виходячи з ваших запитів. Також пропонуємо послуги по обладнанню пивного магазину «під ключ». Комплект пивного обладнання на 20 сортів для пивного магазину Комплект на 20 сортів для розливав ПЕТ пляшку. Комплектація може бути змінена, виходячи з ваших запитів. Також пропонуємо послуги по обладнанню пивного магазину «під ключ». Пивна колонка є основою для сталого кріплення пивних кранів. Модель доступна в кольорах хром, золото, чорний і мідь. Надійна і довговічна в експлуатації. Колона П-подібна на 10 сортів Пивна колонка є основою для сталого кріплення пивних кранів. Модель доступна в кольорах хром, золото, чорний і мідь. Надійна і довговічна в експлуатації. Комплект включає всі пивне обладнання, яке вам знадобиться для повного підключення задуманої вами бару. Обладнання підбирається індивідуально. Комплект пивного обладнання на 6 сортів для бару Комплект включає всі пивне обладнання, яке вам знадобиться для повного підключення задуманої вами бару. Обладнання підбирається індивідуально.

Оцініть переваги обладнання для пивного магазину від «PEGAS Україна»

 

Великий каталог
Пивні охолоджувачі, пивні колони, пивні крани, лічильники пива,комплекти під ключ та інше обладнання для точок продажу пива різного рівня.

 

Висока якість
Все пропоноване нами устаткування виготовлене провідними європейськими виробниками. Відповідає самим високим сучасним стандартам.

 

Цінові переваги
Обладнання закуповуємо напряму з заводів-виробників або у офіційних представництв, тому пропонуємо чесні ціни без прихованих надбавок.

 

Гарантія до 5 років
На будь-яке обладнання, придбане у нас, надається гарантія на термін від 12 до 60 місяців. Всі гарантійні зобов'язання ми беремо на себе.

Вивчити всі пропозиції

 
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

Більше 10 років працюємо на благо вашого бізнесу

1

Поставляємо виключно оригінальне обладнання європейського виробництва за помірними цінами.

2

Гарантуємо всебічну консультаційну підтримку, допомогу при підборі обладнання.

3

Організовуємо швидку доставку по Україні на умовах, вигідних для клієнта. Розрахунок завжди за фактом.

4

Забезпечуємо підключення, також гарантійне і післягарантійне обслуговування нашого обладнання.

До асортименту обладнання

Порядок замовлення простий

Подача заявки через сайт або звернення по телефону.
Консультація від спеціаліста і підбір обладнання.
Передоплата 50% будь-яким зручним для вас способом.
Повний розрахунок за фактом і сервісне обслуговування.

Замовляйте все для розливу пива в «PEGAS Україна»!