Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

Пивні Колони ( Кобра)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Пивні колони - найважливіший елемент комплекту устаткування для реалізації розливного пива. Своїм зовнішнім виглядом пивні колони (Кобра) підкреслюють, доповнюють і прикрашають і окремо барну зону і весь інтер'єр. Пивні колони або вежі є основою для надійного кріплення кранів, за допомогою яких бармен розливає по келихах хмільний напій. Щоб пивну вежу купити за вигідною ціною, необхідно зробити замовлення в інтернет магазині PEGAS SHOP.

Пивні вежі Кобра

Існує багато різноманітних типів пивних колон. Розрізняються вони за матеріалом, з якого виготовлені: з металу, кераміки, пластику, деревини. В Україні великою симпатією користуються металеві вироби (до них відноситься виготовлена з латуні Кобра), трохи рідше - керамічні. Розрізняються моделі і за кількістю сортів улюбленого пінного напою.

Колона отримала свою назву завдяки екзотичної граціозною зовнішності, схожою на голову цієї кобри застиглої в стані атаки. Спочатку Кобру придумали дизайнери італійської фірми виробника CELLI, але вже незабаром, завдяки її поширенню та популярності з'явилися аналоги від інших виробників.

Вежа - видима настільна частина обладнання призначеного для розливу пива. Однак основне завдання пивний колони, крім функціональної - стати візитною карткою стійки і залучати погляди клієнтів. Колона Кобра цілком справляється з цим завданням. Спітніла кришталевими краплинами Кобра здатна навіть в негоду пробудити чудове відчуття спраги. Її лаконічні риси і тонкі контурні лінії додають в інтер'єр бару елегантності і витонченості.

Ми пропонуємо пивні вежі купити, призначені для розливу до чотирьох сортів напою. Всередині конструкції розміщуються нержавіючі пивопроводы і спеціальний контур супроводу, що дозволяє охолоджувати пиво під час проходження всередині пивний вежі. В результаті клієнт отримує холодне пиво незалежно від температури всередині приміщення. Ущільнювачі виготовляються з високоміцного ПВХ і не тріскаються протягом усього терміну експлуатації.

Колона Кобра - це довговічний варіант обладнання. Вона ідеально вписується в інтер'єри хай-тек і мінімалізм, виділяючи місцезнаходження стійки. Вироби пропонуються покриті складом під золото або хромовані. Кобру легко чистити і підтримувати її чистоту.

Як вибрати пивну колону

Якщо ви зібралися купити пивну вежу в Києві, пам'ятайте, що вона буде встановлюватися на тривалий термін, тому вибирайте потрібний варіант ретельно. При виборі потрібно враховувати очікувана кількість напою, яке буде розливатися, а також загальне стилістичне спрямування закладу - адже колона завжди перебуває на виду. В залежності від майбутнього використання у вежі ставиться кран або піногасник.

Купити пивну колону в інтернет магазині PEGAS SHOP можна легко і недорого. Наші консультанти мають величезний практичний досвід по роботі з пивним обладнанням. Компанія є одним з лідерів українського пивного ринку. Ми продаємо та обслуговуємо пивне обладнання по Україні.