Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

Забірні головки КЕГ (пивні кліщі)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Пивне обладнання дуже різноманітно. Існують спеціальні забірні головки, які необхідні для ефективного забору пива з кег. Вони являють собою частину комплекту оснащення обладнання для розливу. Пропонується значний асортимент таких виробів, що дозволяє під конкретні умови вибрати ідеальний варіант.

Забірні головки: основні типи та особливості

На даний момент існує шість основних типів, які володіють своїми технічними характеристиками. Відрізнятися може також і тип кріплення безпосередньо на кег. Наприклад, забірна головка тип а зараз дуже затребувана. Це обумовлено її простотою в експлуатації і хорошим рівнем надійності. Вона одягається зверху і нагвинчує. Є також моделі, які вставляються збоку, після чого вгвинчуються. Саме тип А вважається найбільш поширеним. Іноді використовується також тип G. Якщо пиво було вироблено за кордоном, може використовуватися фітінг типу S.

Спеціальна забірна головка тип g використовується не так часто. Але вона володіє практично таким же принципом дії, як і всі інші варіанти. Роздавальну головку одягають на кег з конкретним типом фітинга. Коли відбувається натискання на ручку, відбувається з'єднання штока з кегом. Він відкорковується, але герметичність зберігається на потрібному рівні. У спеціальному балоні міститься харчової вуглекислий газ, який надходить в кег, витісняє його вміст. Спеціальний пивний клапан використовується в конструкції головки, щоб забезпечити нормальний процес розливу.

Тривала і оптимальна робота такого пристрою стає можливою при правильній купівлі. Важливо придбати якісний виріб, що відповідає основним стандартам, а також підібрати голівку до безпосереднього типу фітинга. Важливим нюансом вважається і грамотна установка. Наприклад, забірна головка тип s має купуватися тільки для використання з відповідним форматом фітинга. Це дозволить забезпечити нормальне функціонування обладнання.

В середньому такий виріб служить близько п'яти років. Постійна експлуатація вимагає періодичного проведення профілактики. Необхідно приблизно раз в місяць розбирати і промивати пристрій. Якщо пошкодилися прокладки, їх бажано замінити. Тоді забірна головка для кеги прослужить максимально довго.

Купити забірні головки за чесною ціною

Предлагается немало мест для совершения такого приобретения. Надо выбрать проверенную компанию, которая гарантирует отменное качество всего пивного оборудования. У нас несложно будет отыскать заборные головки для кег разных форматов. Они все отличаются эргономичным дизайном, простотой в эксплуатации, безопасностью и прочими достоинствами. Стоит выделить также и самую честную цену, которая позволяет приобрести нужное изделие без проблем. Предварительная консультация позволит упростить выбор, приобрести оптимальную модель под конкретные требования. Всі вони розраховані на тривалий термін експлуатації. Купівля завдяки кращому сервісу буде швидкою і вигідною для кожного користувача.