Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

ПИВНИЙ МАГАЗИН ПІД КЛЮЧ ВІД 10 ДНІВ

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Пивний магазин може стати для вас відмінною ідеєю бізнесу, адже він має масу переваг, які приваблюють безліч бізнесменів. Справа в тому, що почати це справа досить легко, немає особливих проблем в тому, щоб зробити точку продажу пива на розлив популярною, адже пінний напій стабільно користується попитом. Наша компанія пропонує вам пивний магазин під ключ, який буде повністю задовольняти всі ваші запити, обов'язково стане для вас джерелом постійного доходу.

Що включає в себе пивний магазин під ключ?

Отримуючи замовлення, ми працюємо, в залежності від типу приміщення. Як правило, подібні магазини відкривають в:

 • Великих супермаркетах або торгових центрах;
 • У кіосках;
 • На перших поверхах житлових будинків.

Як правило, всі ці приміщення не відрізняються великою кількістю місця, хоча точки в кіосках іноді обладнуються також і меблями, щоб покупці могли випити улюблений напій у вашому магазині. Але зазвичай пивний магазин під ключ в Україні включає в себе:

 • Стійку і меблі, яка потрібна для продажу (вітрини, стелажі);
 • Пивні колони;
 • Пивні крани;
 • Охолоджувачі;
 • пивні Колони (у більш просторих приміщеннях);
 • Лічильники пива;
 • Обладнане темне і прохолодне приміщення, в якому напій буде зберігатися;
 • Також ми спільно з вами продумуємо зовнішнє оформлення, інтер'єр.

Як бачите, для відкриття даного бізнесу не потрібно великої кількості меблів чи обладнання, тому купити пивний магазин під ключ в Києві або будь-якому іншому місті України може дозволити собі будь-яка людина зі стандартним капіталом для відкриття бізнесу. Після того, як магазин буде готовий, вам залишиться лише найняти персонал, а далі можна відкривати свою точку для любителів пінного напою.

Чому варто замовити пивний магазин під ключ у нас?

Наша компанія гарантує, що ви будете повністю задоволені тим, як ми виконаємо ваше замовлення. Наші фахівці мають величезний досвід в обладнанні пивних точок, так що над вашим бізнесом працюють справжні професіонали своєї справи. Ми готові впоратися всього за 10 днів, при цьому, ви отримаєте дійсно зручний і привабливий магазин, в якому приємно працювати, і купувати. Ми готові врахувати всі ваші побажання: починаючи від дизайну інтер'єру, закінчуючи кількістю пивних кранів. Крім того, ціна на пивний магазин під ключ від нашої компанії явно не відверне вас від придбання, ми завжди пропонуємо вигідні розцінки для своїх клієнтів.

Для того, щоб отримати дійсно рентабельний бізнес, вам достатньо лише замовити пивний магазин під ключ у нас!