Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

Диспенсери

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Сучасні диспенсери дозволяють точно дозувати напої, як гарячі, так і охолоджені. Подібне обладнання користується величезною популярністю і активно використовується у сфері громадського харчування.

Якісні та зносостійкі диспенсери в Києві

У спеку приємно випити холодний сік або лимонад. Для охолодження використовують апарати, що мають одну або 2—3 ємності. Порціонування напою здійснюється автономно.

Обладнання даного роду відмінно підходить для морсу, соку і компоту, але існують апарати для охолодження і дозування молока. Ними оснащують ресторани і готелі, де пропонують харчування по типу шведського столу. Молоко в них не кисне, оскільки постійно охолоджується. Не менш затребувані пристрої для напоїв, які подають в гарячому вигляді.

Вирішивши для полегшення роботи працівників купити диспенсер, ви не прогадаєте. Він простий в обслуговуванні і застосуванні, йому не потрібні особливі умови для експлуатації. Їм можна обладнати не лише ресторани, але і підприємства вуличної торгівлі.

На диспенсери ціна в Києві цілком доступна, таке обладнання пропонують різні виробники. Їх місткість може становити 3—5 л, а часом вона доходить до 20 л. Великі агрегати частіше використовують для прохолодних напоїв, а маленькі — для молока і гарячого шоколаду.

Кращі диспенсери в Україні

Такі пристрої дозволяють без проблем розливати напої. Установки зазвичай розташовують у барах, що прискорює обслуговування відвідувачів.

Крани без праці відкриваються, дозволяючи налити необхідну кількість напою. Після закривання рідина не підтікає.

При виборі необхідно враховувати потреби закладу. Від цього безпосередньо залежить обсяг. Для безалкогольних напоїв і тих, що містять спирт, потрібні окремі установки.

Ємності виготовляють зі скла або полімеру. Пластик найбільш кращий, оскільки він міцний, має невелику вагу, за ним легко доглядати.

Не менш популярні диспенсери тарілок. Вони незамінні на лінії роздачі харчування і прискорюють процес обслуговування. Тарілки в них підігріваються, тому страви виходять такими, ніби їх щойно приготували.

Дозатори в обладнанні можна пристосувати до посуді будь-якої маси. Пластини регулюють для конкретних тарілок залежно від їх форми і ваги.

Вибирайте конструкції, що мають текстуровані, м'які поверхні і закруглені кути, це дозволяє уникнути травмування при випадковому зачіпанні пристрою.

Добре, якщо обладнання забезпечений коліщатками з гальмами. Це дозволить легко маневрувати установкою. Енергозберігаюча капюшон-кришка закривається герметично. Коли тарілки закінчуються, спрацьовує сигнал додаткової заправки.

Наш магазин диспенсерів Пегас порадує вас великим вибором устаткування подібного роду. Ви залишитеся задоволені, вибравши саме нашу компанію. Ми пропонуємо обладнання, яке відрізняється високою якістю. Ціни у нас цілком розумні, ми виробляємо доставку в найкоротші терміни, оскільки шанобливо ставимося до своїх клієнтів і цінуємо їх час.