Кошик
95 відгуків
- Заказы принимаем с пн по пт с 9.00 до 18.00! - 24/7 принимаем заказы в Viber 0675807140- Офис работает с пн по пт с 9.00 до 18.00 -Если вы сделали заказ в не рабочее время, наши менеджера свяжутся с вами в самое ближайшее время!!!!ВСЕМ ХОРОШИХ ПРОДАЖ!!!!www.pegas-shop.com.uaViber 0675807140

Льодокрошители

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Льдокрошители

Холодний чай, крижаний кави, освіжаючий мохіто, бадьорить маргарита і ще сотні прекрасних напоїв неможливо уявити без такого, на перший погляд, нехитрого інгредієнта, як лід. Лід здатний не тільки чудово охолодити коктейль, але і привнести в нього нові смакові ноти.

Втім, сфера застосування льоду зовсім не обмежується барною стійкою. На багатьох харчових та фармацевтичних виробництвах, на підприємствах громадського харчування технологічні процеси неможливі без його участі. Виробляють лід з допомогою льодогенератора, а вже потім, в залежності від цілей споживання подрібнюють його в крихту льдокрошителями.

У льдокрошителей простий принцип роботи. У конструкцію засипається лід, який потрапляє на високоміцні ножі з нержавіючої сталі. Ножі, обертаючись, подрібнюють лід в крихту, розмір якої легко регулюється.

Де використовують льдокрошители

Крижана крихта – це лід з округлими гранулами 1-3мм. Гранули не злипаються між собою, не мають гострих країв, володіють зниженою жорсткістю, що робить їх безпечними для обладнання і продуктів. Температура, близька до танення (-5 °C) ідеальна з точки зору віддачі холоду. Такі властивості гранул роблять їх незамінними в різних сферах промисловості:

 • на м'ясокомбінатах, щоб запобігти нагрівання рубленого м'яса;
 • на рибокомбінатах для збереження і транспортування свіжої риби і морепродуктів;
 • в торговельних точках для збереження швидкопсувної продукції, і її ефектною викладення;
 • у закладах громадського харчування для виготовлення напоїв, прикраси вітрин і збереження свіжості продуктів;
 • в пекарнях для підтримки температурного режиму тесту;
 • у хімічній промисловості для охолодження реактивів;
 • в сільському господарстві для збереження врожаю.

Таким чином, підприємствам, на яких лід споживається регулярно, набагато більш доцільним буде купити льдокрошители, ніж замовляти крижану крихту ззовні.

Замовити льдокрошители в Україні

Наш магазин льдокрошителей радий представити обладнання від провідних виробників. Ми зібрали моделі з різною продуктивністю, дизайном, типом конструкції і управління. Такий асортимент дозволить підібрати оптимальний подрібнювач в залежності від потреб виробництва. Діапазон цін на льдокрошители в Києві досить широкий, і це привертає до нас покупців з різними фінансовими можливостями.

Вироби компактні, з приємним дизайном, гармонують з будь-яким інтер'єрним стилем.
За типом управління поділяються на:

 • механічні, відповідні закладам з невисокою потребою в крижаній крихті. Прості і зручні в експлуатації;
 • електричні, здатні тривалий час створювати крижану крихту автономно.

За видом конструкцій льдокрошители поділяються на:

 • блокові. Затребувані в місцях з великим потоком клієнтів та на великих площах;
 • вертикальні, сконструйовані за типом блендера. Краще рішення для барних стійок, т. к. в них передбачена можливість одночасно з льодом заливати в бункер соки або алкогольні напої. Забезпечуються гумовими ніжками, не залишають подряпин на меблях;
 • горизонтальні. Компактні, зручні у виїзних точках фаст-фуду. Забезпечені механічним клапаном для захисту від вилітає крижаної крихти.

Обирайте та замовляйте найкращі льдокрошители в Києві у нас на сайті. А ми допоможемо вам з вибором.